Eve Psikiyatris Nedir?

evepsikiyatrist.com ekibi olarak sevdiklerinize destek için buradayız.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Tıbbi rahatsızlıkları, engellilik durumları, çocuk bakımı gibi nedenlerle hastaneye veya özel muayenehaneye ulaşma güçlükleri yaşayan kişilere evde psikiyatrik destek almalarına yardımcı oluyoruz.

Evde psikiyatrik destek almak istiyorsanız 05432057082 numaralı telefonu arayarak veya whatsapp üzerinden veya sitemizdeki iletişim sekmesinden form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Uzmanımız gelmeden önce görüşmenin gerekliliği ve uygunluğu ile ilgili kısa bazı sorular sorup durum hakkında bir ön bilgi edinmek isteyebilir.

Randevu planını da sizin durumunuzu ve istediğiniz saatleri göz önünde bulundurarak planlayabiliriz.

Görüşme süresi ortalama 45 dakika olup hastanın öyküsüne ve kliniğine göre süre değişebilmektedir.

Size daha iyi yardımcı olabilmek adına hastanızın geçmiş psikiyatrik tedavilerine dair ilaç dökümleri, raporlar, epikrizler varsa onları bulundurmayı ihmal etmeyiniz. Psikiyatrik rahatsızlıkların tanısı daha çok öykü ile konulmakta olduğu için hastanın durumunu iyi bilen bir yakınının da olması işlerin daha kolay yürümesine yardımcı olacaktır.

İlk görüşmenize gelirken, daha önceden var olan değerlendirme raporlarınızı (doktor, psikolog, psikiyatrist muayenesi değerlendirmeleri), test sonuçlarınızı ve kullanıyorsanız ilaçlarınızın isimlerini yanında getiriniz.

İlk görüşme neticesinde varsa rahatsızlık hakkında bilgi verilip, tedavinin ne şekilde olacağı ve ne kadar sürebileceği konusunda sizlere bilgi verilmektedir.